6742 BLACK VERMONT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6742 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 750kg |
| Block | 6742 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 750kg |